Oryginalne klucze w niskich cenach

Airport Simulator 2014

Więcej widoków

Airport Simulator 2014
13,10 zł

Dostępność: W magazynie

PLATFORMA: Steam
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2013-10-18
KOD PRODUKTU: AS2014
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Airport Simulator 2014 to gra odzwierciedlająca proces zarządzania portem lotniczym w wielu jego aspektach. Za produkcję odpowiada studio ActaLogic, mające w swoim dorobku m. in. Symulator Farmy 2013 czySkyscraper Simulator.

Gra przenosi nas na płytę lotniska międzynarodowego, gdzie głównym zadaniem jest kompleksowe zarządzanie maszynami znajdującymi się na płycie postojowej. Proces obsługi statku powietrznego zaczyna się od jego przyjęcia, doprowadzenia na odpowiednie stanowisko i rozładowania pasażerów. Potem następuje część właściwa zabawy – za pomocą różnych pojazdów technicznych uzupełniamy zapas paliwa, sprzątamy, myjemy oraz uzupełniamy pokładowy catering. Po ukończeniu wszystkich czynności pozostaje nam już tylko zaprosić pasażerów do środka maszyny i zezwolić na start samolotu.

Drugi z modułów opiera się na zarządzaniu lotniskiem – w każdej chwili możemy podjąć decyzję o rozbudowie terminala, wprowadzeniu nowych udogodnień dla pasażerów czy dodaniu kolejnych miejsc postojowych. Dzięki temu nasze możliwości w zakresie przyjmowania samolotów zwiększą się aż do ośmiu maszyn jednocześnie. Oprócz swobodnej zabawy w prowadzenie portu lotniczego autorzy przygotowali również szereg zadań i scenariuszy, które pozwolą nam na kompleksową obsługę maszyn – nie zapomniano również o samouczku wprowadzającym w niuanse pracy obsługi lotniska.

Dodatkową atrakcją jest szansa kontroli samolotów podczas procesu kołowania na miejsce postoju oraz odprowadzania maszyny do hangaru, gdzie przechodzi rutynową kontrolę stanu technicznego. W każdej chwili możemy również pokierować dowolnym pojazdem technicznym, a w razie potrzeby zautomatyzujemy wszystkie procesy dzięki sztucznej inteligencji.

Gra charakteryzuje się prostą, trójwymiarową grafiką. Uwagę zwracają przede wszystkim wiernie odwzorowane modele samolotów oraz pojazdów służb lotniskowych.

Tryb gry: single player  

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Steam
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.