Oryginalne klucze w niskich cenach

Assassin's Creed Chronicles: China

Więcej widoków

Assassin's Creed Chronicles: China
13,90 zł

Dostępność: W magazynie

PLATFORMA: Uplay
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2015-04-22
KOD PRODUKTU: ACCC
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Assassin’s Creed Chronicles: China to spin-off serii przygodowych gier akcji o konflikcie asasynów z templariuszami w quasi-historycznych realiach. Co prawda, mamy tu do czynienia z reprezentantem gatunku action-adventure, jednak o tyle różnym od głównych odsłon cyklu, że stworzonym w formie platformówki 2.5D. Tytuł ten oferowany jest w ramach bonusu dla osób kupujących przepustkę sezonową do gry Assassin’s Creed: Unity, choć można go także nabyć oddzielnie. Tak jak w przypadku Unity, za powstanie spin-offa odpowiada głównie studio Ubisoft Montreal.

Akcja omawianej pozycji toczy się w XVI-wiecznych Chinach. Wcielamy się w znaną z krótkometrażowego filmu animowanego Assassin’s Creed: Embers postać Shao Jun – asasynki wyszkolonej przez Ezio Auditore (bohatera Assassin’s Creed II i dwóch kolejnych odsłon serii). Protagonistka wraca do Kraju Środka jako ostatnia ocalała członkini chińskiej części zakonu, nosząc się z zamiarem pomszczenia swoich zamordowanych pobratymców. Podczas zabawy zwiedzamy znane miejsca, takie jak Pekin, Wielki Mur czy Zakazane Miasto, a także spotykamy postacie historyczne.

Assassin’s Creed Chronicles: China oferuje podobne atrakcje, jak główne gry z serii, choć oczywiście oglądane z zupełnie innej perspektywy. Uprawiamy więc efektowną wspinaczkę po budynkach i planujemy kolejne zabójstwa wysoko postawionych osób. Tytuł ten kładzie większy nacisk na kwestię pozostawania w ukryciu, premiując styl gry oparty o unikanie konfrontacji z przeciwnikami i pozostanie niewykrytym. Główna bohaterka do omijania wrogów może używać nie tylko swoich akrobatycznych zdolności, ale również wielu gadżetów, jak chociażby strzałek emitujących dźwięki czy linki pozwalającej podciągać się do drabinek przy suficie. Shao Jun jest mistrzynią sztuk walki i w przypadku bezpośredniej konfrontacji nie pozostaje bezbronna, mogąc używać między innymi ukrytego ostrza w bucie czy miecza jian.

Uczynienie z tytułu platformówki 2.5D oznacza, że na ekranie oglądamy trójwymiarowe postacie i lokacje, aczkolwiek przez większość czasu jesteśmy ograniczeni do jednej płaszczyzny i przemieszczamy się jedynie w lewo lub w prawo. W wybranych miejscach możemy jednak podróżować pomiędzy pierwszym a bardziej odległym planem, co niejednokrotnie pozwala na dotarcie do zupełnie nowych lokacji. Twórcy postanowili nadać oprawie graficznej dość charakterystyczny styl, inspirowany tradycyjnym malarstwem.

Tryb gry: single player   

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Uplay
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.