Oryginalne klucze w niskich cenach

Better Late Than DEAD

Więcej widoków

Better Late Than DEAD
16,50 zł

Dostępność: W magazynie

PLATFORMA: Steam
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: Nie dotyczy
KOD PRODUKTU: BLTD
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Better Late Than Dead to stworzony z myślą o komputerach PC survival sandbox. Gra opracowana została przez studio Odin Game (twórców Symulatora Policji z 2014 roku), natomiast jej wydanie powierzono firmie Merge Games. W czasie rozgrywki gracze trafiają na tajemniczą, rajską wyspę, gdzie muszą stanąć do wymagającej walki o przetrwanie, aby w ostateczności wydostać się z tego swoistego więzienia.

Przeżycie to kluczowy element zabawy. Nie jest ono jednak łatwe, ponieważ – jak przystało na typową grę survivalową z otwartym światem – koniecznym jest, aby zainteresowani położyli nacisk na szereg aktywności umożliwiających przetrwanie w niegościnnym środowisku. Gracze muszą więc między innymi być w stanie ugasić pragnienie swojej postaci, zaspokoić głód, odeprzeć ataki ze strony śmiertelnie niebezpiecznych zwierząt (wilków, rekinów, węży czy niedźwiedzi), jak również przeciwstawić się zmiennym warunkom pogodowym (zła aura może chociażby doprowadzić do wyziębienia organizmu). W czasie zabawy należy również zwrócić szczególną uwagę na ewentualne złamania, zatrucia czy utratę krwi, które mogą okazać się zabójcze.

Co istotne, w przypadku tego tytułu deweloperzy starali się przygotować możliwie wciągający wątek fabularny. Z tego też względu zainteresowani będą musieli stawić czoła wielu innym przeszkodom. Nasz bohater, lądując na wspomnianej wyspie, kompletnie nic nie pamięta, a jedynym bliskim mu przedmiotem jest tajemnicza dziecięca fotografia przedstawiająca… no właśnie, jego samego sprzed lat, a może zupełnie inną, bliską mu osobę? To jednak nie jedyny sekret, który przyjdzie nam rozwiązać podczas rozgrywki. Dość powiedzieć, że w czasie eksplorowania fragmentu lądu gracze mogą natknąć się na podejrzaną aktywność zwierząt, która w normalnym świecie nie ma prawa istnieć oraz szereg zagadek prowadzących do kolejnych nieścisłości.

Zabawę w Better Late Than Dead urozmaica system craftingu, jak również proceduralnie generowane przedmioty, których zebranie pozwoli szczęśliwe opuścić wyspę. Twórcy nie zapomnieli także o rozgrywce przez sieć, implementując w rzeczonym tytule tryb wieloosobowy. Ten pozwala na tworzenie zarówno serwerów prywatnych, jak i publicznych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Steam
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.