Oryginalne klucze w niskich cenach

Cities XXL

Więcej widoków

Cities XXL
42,50 zł

Dostępność: W magazynie

PLATFORMA: Steam
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2015-02-12
KOD PRODUKTU: CXXL
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Cities XXL to rozgrywana w czasie rzeczywistym strategia ekonomiczna, traktująca o zarządzaniu współczesnym miastem. Grę opracowało wewnętrzne studio deweloperskie firmy Focus Home Interactive, czyli ten sam zespół, który stał za dwiema poprzednimi odsłonami cyklu - Cities XL 2011 oraz Cities XL 2012.

Produkcja oparta jest na podobnych rozwiązaniach co wcześniejsze części serii. Gracze wcielają się więc w burmistrza wirtualnego miasta, którego zadaniem jest zarządzanie współczesną metropolią. Podczas zabawy konieczne jest dbanie o odpowiednie tempo rozwoju aglomeracji, zaspokajanie potrzeb mieszkańców oraz bilansowanie budżetu. W tym celu m.in. konstruujemy budynki przemysłowe, mieszkalne oraz użyteczności publicznej, kładziemy infrastrukturę energetyczną i transportową oraz ustalamy wysokość podatków i świadczeń socjalnych.

Rozpoczynając zabawę, gracze mogą w daleko idący sposób skonfigurować warunki startowe, wybierając m.in. ukształtowanie terenu oraz warunki klimatyczne. Wszystko to wpływa w istotny sposób na rozgrywkę, gdyż miasto w tropikach wymaga innych rozwiązań niż np. metropolia na stoku góry.

Twórcy nie dokonali niestety zbyt wielu zmian w strukturze rozgrywki. Autorzy pokusili się jedynie o stworzenie kilku nowych map – większość rozwiązań znanych z poprzednich odsłon serii pozostała praktycznie niezmieniona. Cities XXL korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzedniczka, więc również i w sferze technicznej tytuł prezentuje tę samą jakość.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Steam
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.