Oryginalne klucze w niskich cenach

CT Special Forces: Fire for Effect

Więcej widoków

CT Special Forces: Fire for Effect
4,10 zł

Dostępność: W magazynie

PLATFORMA: Steam
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2005-03-25
KOD PRODUKTU: CTSFFE
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

CT Special Forces: Fire for Effect to trójwymiarowa gra akcji, w której akcja obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Warto przy tym dodać, iż mamy tu do czynienia z dość nietypową konwersją, gra bowiem pierwotnie ukazała się na konsolę GameBoy Advance. Za produkcję CT Special Forces odpowiedzialna jest firma Hip Games, znana z wydawania dość dynamicznych i niezbyt wymagających produkcji, takich jak Dead to Rights czy Kill.Switch. Oprócz wersji PC zaplanowano również edycje na konsole nowej generacji - PS2 i Xboxa.

Fabuła opisywanej gry nie odgrywa zbyt dużej roli, po raz kolejny musimy bowiem zwalczać międzynarodowy terroryzm. Gracz ma do dyspozycji dwie grywalne postaci przy czym zmiany pomiędzy głównymi bohaterami odbywają się w ustalonych przez producentów miejscach. Pierwszy z nich nosi pseudonim "Raptor" i świetnie radzi sobie z wszelakim ciężkim uzbrojeniem, drugi zaś to Stealth Owl, a jego podstawowym atutem jest możliwość pozostawania w ukryciu. Gracz musi na bieżąco dostosowywać się do aktualnej postaci - prowadzić zaciekłe bitwy z przeciwnikami lub próbować ich wymijać czy ewentualnie atakować z zaskoczenia. Wątki obu dostępnych postaci są ze sobą ściśle powiązane. Przykładowo, w sytuacji gdy jedna z osób zostaje pojmana druga musi wyruszyć jej na ratunek.

Kampania singleplayer obejmuje dwa typy misji. Zdecydowanie częściej pojawiają się etapy rozgrywane na ziemi. Warto przy tym dodać, iż gracz może korzystać ze znajdujących się na planszy pojazdów, a jego postać jest obdarzona szerokim wachlarzem zachowań. Drugi typ misji rozgrywa się w powietrzu. Podobny patent zastosowano już chociażby w jednym z etapów gry No One Lives Forever. Gracz musi równocześnie sterować lotem postaci, zabijać innych znajdujących się w powietrzu przeciwników oraz próbować wykonać aktualne zadanie (np. zdobyć konkretny przedmiot).

Poziomy są dość zróżnicowane, niektóre misje rozgrywane są pod gołym niebem, inne wewnątrz budynków i innych konstrukcji. Otoczenie jest wysoce interaktywne, gracz może na przykład eliminować źródła światła, tak aby móc dłużej pozostać w ukryciu. Arsenał obejmuje dość standardowe modele przy czym warto zaznaczyć obecność dość innowacyjnej broni, która umożliwia prowadzenie bezpiecznego ostrzału zza narożnika (bez wychylania się). Istotną rolę odgrywają również granaty EMP, dzięki którym można dezaktywować wybrane urządzenia elektryczne.

Tryb gry: single player 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Steam
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.