Oryginalne klucze w niskich cenach

Diablo 3: Reaper of Souls

Więcej widoków

Diablo 3: Reaper of Souls
49,95 zł

Dostępność: W magazynie

PLATFORMA: Battle.net
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2014-03-24
KOD PRODUKTU: D3RS
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Diablo 3: Reaper of Souls wymaga podstawowej wersji gry Diablo 3, którą można kupić w naszym sklepie - Kup Diablo 3 .

Uaktualnienie #2: Wraz z aktualizacją 2.2.0 bohaterowie świata Sanktuarium zostali obdarzeni nowościami w obrębie przedmiotów legendarnych i takowych elementów rynsztunku bojowego. Znane jeszcze z podstawowej wersji gry zestawy przedmiotów legendarnych doczekały się solidnego przeprojektowania, a dodatkowo klasa Czarownicy, Barbarzyńcy oraz Łowczyni Demonów może zdobyć zupełnie nowy komplet legend. Są to odpowiednio Opus Magnum Delsere, Furia Pustkowi oraz Świętokradzka Esencja. Poza tym urozmaicono Tryb Zleceń o zupełnie nowe formy zadań, wprowadzono trzy kolejne odmiany goblińskich skarbników oraz zaimplementowano do Szczelin Nefalemów i Głębokich Szczelin zmodernizowane warianty map Butwiejącego Lasu, Pól Niedoli, Pól Rzezi oraz Bezludnych Piasków. Rzecz jasna najnowsza aktualizacja zaowocowała pojawieniem się kolejnych epickich przedmiotów legendarnych oraz zastąpiła dotychczasowe buteleczki lecznicze, jedną, niewyczerpalną Bezdenną Miksturą.

Uaktualnienie #1: Od czasu aktualizacji v.2.1.0 w Diablo III: Reaper of Souls można spróbować swoich sił w znacznie trudniejszej wersji Szczelin Nefalemów - tzw. Głębokiej Szczelinie. Lochy te mają swoją określoną czasówkę, czyli limit czasu, w którym należy dany loch ukończyć. Zadanie nie należy do łatwych, ale za to nagrody zdobyte w ten sposób są nader zadowalające. W Diablo II gracze mogli stworzyć postać rankingową i zdobywać kolejne poziomy, aby piąć się w tzw. "drabinie". Tym razem Blizzard przygotował dla wszystkich miłośników Diablo III tryb sezonowy. W trakcie trwania danego sezonu należy stworzyć nową postać i zacząć całą zabawę od początku bez możliwości korzystania z wcześniej zdobytych przedmiotów, złota, poziomów mistrzowskich itd., ale dzięki temu można piąć się w tabelach rankingowych i zdobywać unikatowe legendarne przedmioty, które nie będą dostępne w żaden inny sposób aż do zakończenia sezonu.

Aktualizacja v.2.1.0 oferuje również nową lokację - Skarbiec. By się tam dostać trzeba ubić Goblina Skarbnika i liczyć na łut szczęścia, że poza upuszczonym przez niego łupem, pojawi się również specjalny portal. Skarbiec opływa we wszelakie bogactwa, a dodatkowo oferuje starcie z nowym bossem – hersztem goblinów, Chciwością. Blizzard wprowadził również nową pulę klejnotów. To klejnoty legendarne. Można je umieścić jedynie w elementach biżuterii (pierścień, amulet). Takowe oferują specjalne zdolności, które w wyniku modernizacji, znacznie podniosą możliwości bojowe bohaterów.

Diablo III: Reaper of Souls to tytuł pierwszego rozszerzenia do trzeciej części jednej z najpopularniejszych serii hack-and-slash w historii, autorstwa studia Blizzard Entertainment.

Dodatek wprowadza do gry piąty akt, kontynuujący historię z podstawki. Fabuła skupia się wokół Anioła Śmierci, Maltaela, który postanawia raz na zawsze zakończyć Odwieczny Konflikt pomiędzy Niebem a Piekłem i w tym celu wykrada Czarny Kamień wiążący duszę Diablo oraz innych Władców Demonów. Maltael nie przebiera w środkach – za wszelką cenę pragnie zniszczyć wszystkie przejawy zła, dlatego jego ofiarami padają nie tylko same demony, ale również i ludzie, będący po części ich potomkami. Anioł Śmierci jest w stanie wykradać dusze, a zmarłych zmieniać w swoje sługi, stanowi więc bezpośrednie zagrożenie dla mieszkańców Sanktuarium, które powstrzymać może jedynie potężny Nefalem.

Akcja rozszerzenia toczy się na terenach Zachodniej Marchii oraz jej okolic. Prócz nowych przygód i lokacji, Reaper of Souls wprowadza do gry szóstego bohatera. Jest nim ciężkozbrojny Krzyżowiec, odpowiednik Paladyna z „dwójki”. W walce posługuje się on ogromną tarczą, ciężkim orężem i świętą magią, co czyni go skutecznym wojownikiem zarówno na krótkich, jak i średnich dystansach. Wzmocniona została również armia wroga – pojawiły się nowe rodzaje przeciwników, w tym upadłe anioły.

Wraz z dodatkiem limit doświadczenia wzrósł do 70 poziomu, w związku z czym każda klasa może zdobyć nowe umiejętności i runy. Zupełnie zmodyfikowano system poziomów mistrzowskich - zniknął górny limit poziomów doświadczenia, a dodatkowo "paragon" dotyczy teraz wszystkich postaci gracza na jednym koncie. Ponadto system ten pozwala własnoręcznie rozdysponować punkty między 4 zakładki - cechy główne, atak, obronę i cechy użyteczne. Kolejną nowością są zupełnie nowe wyzwania dla graczy - małe lochy służące do polowania na lepszy sprzęt, tzw. Szczeliny Nefalemów, stanowiące zestaw szybkich, ale trudnych zadań dla odważnych, do których zyskujemy dostęp poprzez wykonywanie zleceń.

Twórcy zdecydowali się zmodyfikować system zdobywania łupów. W porównaniu z oryginalnym Diablo III, z pokonanych wrogów wypada mniej przedmiotów, ale za to są one bardziej wartościowe oraz - dzięki funkcji zwanej Smart Drops - lepiej dopasowane do klasy postaci prowadzonej przez gracza.

Pod względem stylistyki, oprawa graficzna w Reaper of Souls jest mroczniejsza niż w podstawowej wersji gry. Różnica widoczna jest nie tylko w nowych lokacjach, lecz także w wyglądzie ekwipunku. W świecie gry pojawiła się mistyczka, nowy rzemieślnik, u którego da się dokonać wizualnej modyfikacji wyposażenia, by dostosować je do ponurego klimatu rozszerzenia; można także (za odpowiednią opłatą) wylosować nowe statystyki dla danego sprzętu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  Liczba graczy: 1-4  

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Battle.net
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.