Oryginalne klucze w niskich cenach

Football Manager 2015

Więcej widoków

Football Manager 2015
43,05 zł

Dostępność: Brak w magazynie

PLATFORMA: Steam
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2014-11-06
KOD PRODUKTU: FM2015
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Football Manager 2015 to jedenasta odsłona najpopularniejszego cyklu menadżerów piłkarskich, zapoczątkowanego jeszcze w 1992 roku pod nazwąChampionship Manager. Za powstanie tytułu odpowiada niezmiennie studio Sports Interactive, które po rozstaniu z poprzednim wydawcą serii i podjęciu współpracy z koncernem SEGA, od roku 2004 już pod nową nazwą serwuje graczom coroczne edycje gry.

Fundamenty rozgrywki pozostały niezmienione, a my po raz kolejny możemy objąć kontrolę nad drużyną wybraną spośród kilkudziesięciu światowych lig piłkarskich i sprawdzić się w roli menadżera, odpowiedzialnego za wszelkie aspekty funkcjonowania zespołu. Zamiast trudzić się bezpośrednim kontrolowaniem zawodników, zajmujemy się organizowaniem treningów, ustalaniem składów i taktyk na kolejne spotkania, wypatrywaniem obiecujących zawodników i dokonywaniem transferów, a także utrzymywaniem dobrych relacji z kibicami i prasą. Jak każda z poprzednich edycji cyklu, także i Football Manager 2015 niesie jednak ze sobą sporą ilość nowości.

Najbardziej zauważalną zmianą jest nowy interfejs użytkownika, który przywraca m.in. znany z wcześniejszych odsłon cyklu boczny pasek menu z wszystkimi kluczowymi opcjami rozgrywki. Ułatwia on zarządzanie drużyną tym bardziej, że w tej edycji otrzymaliśmy wreszcie możliwość samodzielnego trenowania zespołu. W trakcie naszej pracy menadżerskiej możemy wyrabiać kolejne licencje trenerskie, m.in. zwiększające nasze umiejętności motywacyjne czy pozwalające na trenowanie bramkarzy, pracę z młodymi zawodnikami itp. Usprawniono także pracę skautów, którym teraz możemy sugerować nie tylko poszczególne regiony, kraje czy zespoły, ale również konkretne typy rozgrywek i turniejów.

W warstwie taktycznej Football Manager 2015 wprowadza garść zupełnie nowych taktyk, podzielonych wg kategorii. Oprócz rozbudowanej opcji ulubionych zagrań zawodników, pojawiają się także nowe role, jakie możemy przydzielić naszym podopiecznym. Podczas meczy będziemy mogli również wpłynąć na poszczególnych piłkarzy poprzez pokrzykiwanie przy linii bocznej, co spełnia podobną rolę jak rozmowy motywacyjne w trakcie przerwy. Zauważalne jest też usprawnienie AI komputera, który w trakcie rozgrywek znacznie częściej korzysta z nietypowych ustawień taktycznych oraz indywidualnych poleceń, wydawanych zawodnikom. O nowe opcje wzbogacone zostały rozmowy o pracę, interakcje pomiędzy piłkarzami, konferencje prasowe oraz zarządzanie finansami.

Od strony wizualnej Football Manager 2015 przynosi najwięcej zmian od roku 2009, kiedy to po raz pierwszy w grze wprowadzono trójwymiarowy silnik meczowy. Autorzy dodali ponad dwa tysiące nowych animacji, stworzonych przy pomocy technologii motion capture. Pojawiły się znacznie bardziej szczegółowe modele stadionów i dopracowane efekty oświetlenia oraz cieniowania. Poprawione zostały także modele samych zawodników, które stworzono bazując na ich wzroście oraz wadze. Mimo tych wszystkich usprawnień, wymagania sprzętowe gry nie wzrosły w sposób znaczący i nadal działa ona płynnie nawet na starszych kartach graficznych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Steam
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.