Oryginalne klucze w niskich cenach

Act of Aggression

Więcej widoków

Act of Aggression
51,00 zł

Dostępność: W magazynie

PLATFORMA: Steam
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2015-09-03
KOD PRODUKTU: AOA
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Act of Aggression to gra strategiczna francuskiego zespołu deweloperskiego Eugen Systems, znanego z takich produkcji jak R.U.S.E. czy seria Wargame. Tytuł został stworzony jako duchowy następca innego RTS-a tego studia – Act of War. Podobnie jak tamta produkcja, Act of Aggression jest klasyczną strategią czasu rzeczywistego osadzoną w niedalekiej przyszłości.

Act of Aggression zostało utrzymane w klimacie politycznego dreszczowca. Akcja rozpoczyna się w 2025 roku, w świecie targanym ekonomicznym kryzysem. Na takim gruncie wyrasta organizacja przestępcza zwana The Cartel, dążąca do sobie tylko znanych celów. Frakcja ta ma na podorędziu nowoczesne technologie, wykradzione prototypy broni oraz agentów działających w ukryciu. Po przeciwnej stronie barykady stoi tajna organizacja militarna Chimere, powołana przez ONZ w celu tłumienia w zarodku otwartych konfliktów zbrojnych. Chimerę wspomaga armia amerykańska, osłabiona dwoma dekadami prowadzenia ciągłych wojen, ale za to posiadająca zaprawionych w boju weteranów.

Rozgrywka opiera się na klasycznych zasadach gatunku RTS. Przed uderzeniem na wroga, gracz ma za zadanie zbudować bazę, zgromadzić surowce i zwerbować armię. W grze pojawiają się trzy surowce naturalne, w tym ropa, która jednak od razu przekształcana jest na pieniądze. Są one potrzebne do budowania infrastruktury, jednostek i ulepszania technologii (w tym budowy superbroni, np. nuklearnych pocisków balistycznych). Ważnym zadaniem grającego jest ochrona linii zaopatrzeniowych, gdyż wydobyte surowce należy przetransportować do bazy, zanim użyje się ich do produkcji. Ponadto opłaca się zajmować banki i łapać jeńców, co znacznie zwiększa nasz budżet.

Budynki da się stawiać w określonych miejscach wokół kwatery głównej, ale nie ma ograniczeń co do liczby konstrukcji w jednej bazie. Jednocześnie gracz może posiadać kilka baz, w celu zmaksymalizowania ilości zdobywanych zasobów czy swobodnego gromadzenia wojsk. Act of Aggression oferuje 70 jednostek bojowych o różnych zastosowaniach – od oddziałów piechoty, poprzez wszelkiego rodzaju pojazdy, aż po śmigłowce i samoloty odrzutowe. Dysponując odpowiednią ilością zasobów, można im przypisać dodatkowe specjalizacje (przeciwlotnicze, przeciwczołgowe, przeciwpiechotne, itd.) i umiejętności specjalne. Spore znaczenie taktyczne ma ukształtowanie terenu. Żołnierze mogą ukryć się przed wzrokiem wroga za wzgórzem lub w budynkach, przy czym warto pamiętać, że wszystkie budowle da się zniszczyć. Walki przyjdzie nam toczyć czasem za dnia, a czasem w nocy. Niektóre misje fabularne skupiają się tylko na samej akcji, bez zarządzania bazą, co znamy już choćby z serii Command & Conquer.

W tego typu grze po prostu nie mogło zabraknąć multiplayera. Act of Aggression oferuje możliwość toczenia wieloosobowych meczy drużynowych w różnych konfiguracjach, do 8 graczy na mapie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-8   

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Steam
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.