Oryginalne klucze w niskich cenach

Jet Set Radio HD

Więcej widoków

Jet Set Radio HD
14,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

PLATFORMA: Steam
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2012-09-18
KOD PRODUKTU: JSRHD
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Jet Set Radio HD to odświeżona konwersja klasycznej gry zręcznościowej, która wydana została na konsolę Dreamcast w 2000 roku. Teraz firma Sega postanowiła umożliwić zagranie w ten przebój szerszej publiczności.

Akcja gry toczy się w Tokio, a konkretnie w trzech jego dzielnicach - Shibuya, Benten oraz Kogane. Gracz wciela się jeżdżącego na rolkach graficiarza imieniem Beat, który nie został przyjęty do żadnego z lokalnych gangów, więc postanowił założyć własny nazwany GG. Szybko dołącza do niego Gum oraz Tab i cała trójka postanawia przejąć tereny konkurencyjnych gangów. Metoda realizacji tego zadania jest prosta i polega na pokrywaniu ścian budynków symbolami grupy. W osiągnięciu celu przeszkadzają nam policjanci dowodzeni przez Kapitana Onishimę. Inne gangi również nie zamierzają stać z założonymi rękoma i patrzeć jak zakrywamy ich loga własnym.

Zabawa sprowadza się do pełnego efektownych trików jeżdżenia rolkami po rozległych poziomach i pokrywaniu różnorodnych obiektów własnym graffiti, przy jednoczesnym unikaniu policjantów. Z poziomu na poziom stróże prawa robią się coraz bardziej agresywni. Początkowo ganiają nas zwykli mundurowi z pałkami, ale na późniejszych mapach musimy zmierzyć się nawet z oddziałami S.W.A.T wspomaganymi przez czołgi i helikoptery.

Co pewien czas natkniemy się też na konkretne wyzwania, na realizację których mamy ograniczony czas. Ma to miejsce m.in. przy próbie rekrutacji nowych członków gangu. Kandydaci chcą abyśmy pokazali im na co nas stać i aby zyskać ich oddanie musimy się wpierw wykazać się sporymi umiejętnościami. Zabawę urozmaicają również pojedynki z bossami z konkurencyjnych gangów, w których próbują oni zamalować nasze symbole, a my staramy się zrobić to samo z ich logami.

Mocną stroną Jet Set Radio HD jest grafika. Pierwowzór z Dreamcasta był pod tym względem prawdziwą rewolucją. To tam po raz pierwszy zastosowano technologię cell-shadingu. Dzisiaj nie robi to już na nikim wrażenia i metoda ta pojawiła się od tego czasu w niezliczonych innych produkcjach. Gra wciąż broni się jednak doskonałym stylem wizualnym, pełnym świetnych projektów postaci i krzykliwych kolorów, które dodatkowo zyskują na uroku dzięki wprowadzeniu wysokiej rozdzielczości. Warto dodać, że wszystkie graffiti zaprojektowane zostały przez artystę posługującego się pseudonimem Inkie, który był współpracownikiem legendarnego Bansky'ego.

Tryb gry: single player   

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Steam
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.