Oryginalne klucze w niskich cenach

Guacamelee! Super Turbo Championship

Więcej widoków

Guacamelee! Super Turbo Championship
16,20 zł

Dostępność: W magazynie

PLATFORMA: Steam
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: 2014-08-20
KOD PRODUKTU: GSTC
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition to najbogatsze wydanie gry Guacamelee. Wydanie to jest nie tylko prostym portem na nowe platformy, ale ma również poprawioną szatę graficzną oraz dodatkową zawartość. Za stworzenie konwersji odpowiada studio DrinkBox, czyli twórcy oryginału oraz gry Tales from Space.

Guacamelee jest przedstawicielem gatunku platformówek, w których akcję obserwujemy z boku. Gra, o humorystycznym zabarwieniu, przedstawia losy Meksykanina – niejakiego Juana Aguacate, który za wszelką stara się uratować córkę El Presidente z rąk złego szkieletora, Carlosa Calaki. Dużą część czasu spędzamy na pokonywaniu licznych poziomów, w których przełączamy się pomiędzy wymiarami (w celu np. ominięcia przeszkody i posunięcia akcji do przodu), odnajdujemy sekretne skarby, rozmawiamy z napotkanymi postaciami, rozwiązujemy zadania poboczne oraz stajemy do walki z rozmaitymi przeciwnikami, w tym niekoniecznie ze świata żywych. Dotychczasowa lista wrogów została zwiększona względem pierwotnej wersji tytułu. Przygoda dla pojedynczego gracza również trwa dłużej, gdyż grę rozbudowano o dwie nowe lokacje.

W trakcie starć wykorzystujemy atuty bohatera, który stał się Luchadorem i stosuje różne kombinacje ciosów, często kończące się tzw. finiszerami. Co więcej, zdolności te przydają się nie tylko w walce, ale też pomagają w dostaniu się do niektórych trudniej dostępnych części lokacji. Guacamelee! Super Turbo Championship Edition zawiera również dodatkową umiejętność - kurzą bombę.

Warto podkreślić, że tytuł można ukończyć w dwie osoby, bowiem studio DrinkBox opracowało specjalny tryb kooperacji, w którym można cieszyć się rozgrywką na jednym ekranie i wspólnie walczyć z przeciwnikami oraz potężnymi bossami występującymi na końcu etapu.

Guacamelee pokuszono się o połączenie dwuwymiarowej, komiksowej stylistyki z wręcz groteskowymi postaciami i kanciastymi obiektami. Kolorystyka otoczenia ulega zmianie w zależności od wymiaru, w którym przebywamy – gdy udajemy się do świata zmarłych, przeważają ciemne kolory. Wśród zmian wprowadzonych w Guacamelee! Super Turbo Championship Edition można odnotować ulepszone efekty cząsteczkowe i wyższej jakości grafikę. Podczas rozgrywki przygrywa charakterystyczna, meksykańska muzyka, która idealnie komponuje się ze stylistyką gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Steam
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.