Oryginalne klucze w niskich cenach

O nas

Marka TaniKlucz.pl jest własnością zagranicznej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży, która posiada kilka sklepów internetowych z kluczami do gier na całym świecie. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Klienta oraz rzetelność obsługi – nawet w kilku językach, poprzez określone kanały komunikacji.

Ciągła aktualizacja cen

Średnio co 15 minut aktualizujemy wszystkie swoje ceny, aby zawsze były one najlepsze. Aktualizacja cen odbywa się przez nasz system wymiany informacji bezpośredniej między dystrybutorami. Odwiedzająć naszą stronę masz pewność, że ceną która widzisz jest zawsze najlepsza!

Bezpieczeństwo

Na stronie TaniKlucz.pl masz pewność zakupu pełnowartościowego i oryginalnego produktu. Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą oraz współpracujemy tylko z oficjalnymi dystrybutorami z całego świata.

Płatności

Za zamówienia złożone w naszym sklepie zapłacisz na kilka sposobów, m.in. płatności online. Gwarantujemy w 100% bezpieczene metody płatności obsługiwane przez polskie firmy rozliczeniowe oraz przede wszystkim szybkie (natychmiastowe).

Realizacja zamówień

Zamówienia na TaniKlucz.pl są realizowane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu! Wszystko to dzięki zatomatyzowanemu systemowi płatności oraz realizacji zamówień. Swój zakupiony klucz możesz otrzymać nawet w 1 minutę po jego zakupie! Wszystkie klucze są przesyłane wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail kupującego.