Oryginalne klucze w niskich cenach

Kaspersky Internet Security 2014 1 Year 3 PC

Więcej widoków

Kaspersky Internet Security 2014 1 Year 3 PC
88,30 zł

Dostępność: Brak w magazynie

PLATFORMA: Od producenta
REGION: Bez ograniczeń
JĘZYK: Wielojęzyczna
DATA WYDANIA: Nie dotyczy
KOD PRODUKTU: KIS20141Y3PC
DOSTAWA: Natychmiastowa wysyłka e-mail 24/7/365
FORMY PŁATNOŚCI: Przelew elektroniczny, Paysafecard, PayPal, BLIK, BitCoin

Opis

Szczegóły

Ochrona dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń z systemem Android...

Kaspersky Internet Security - multi-device to łatwe w użyciu, wieloplatformowe rozwiązanie zapewniające ochronę dowolnej kombinacji komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów z Androidem - wszystko przy użyciu jednej licencji. Kaspersky Internet Security - multi-device to:
- Bezpieczeństwo wielu urządzeń
- Możliwość wyboru chronionych platform
- Ochrona w czasie rzeczywistym
- Zabezpieczenie przed kradzieżą sprzętu

 

Ochrona urządzeń - Dzięki Kaspersky Internet Security - multi-device możesz cieszyć się zasobami internetu na różnych urządzeniach, nie martwiąc się o bezpieczeństwo. Jakie urządzenia są chronione? - Przy użyciu jednej licencji możesz z łatwością zabezpieczyć następujące urządzenia:

- komputery PC,
- komputery Mac,
- smartfony z Androidem,
- tablety z Androidem,
- urządzenia z systemem iOS - iPhone oraz iPad (narzędzie Kaspersky Safe Browser for iOS jest dostępne bezpłatnie),
- urządzenia z systemem Windows Phone (narzędzie Kaspersky Safe Browser for Windows Phone jest dostępne bezpłatnie).

* wersja na 1 komputer umozliwia ochrone tylko komputerów z systemem Windows

 

Możliwość dopasowania ochrony - Posiadając licencję, na przykład, na 5 urządzeń, możesz zabezpieczyć:

- 1 komputer stacjonarny, 2 laptopy oraz 2 smartfony z Androidem lub
- 2 smartfony z Androidem, 2 tablety z Androidem i 1 komputer Mac.
- Darmowe narzędzie Kaspersky Safe Browser może zostać zainstalowane na dowolnej liczbie urządzeń z systemem iOS lub Windows Phone.
- Niezależnie od tego, z jakich urządzeń korzystasz, wszystkie są chronione technologiami Kaspersky Lab. W czasie trwania licencji możesz dowolnie przenosić ochronę między urządzeniami.

 

Optymalizacja ochrony dla poszczególnych urządzeń - Komputery PC, Maki oraz urządzenia z Androidem posiadają różne wymagania pod kątem bezpieczeństwa. Dlatego Kaspersky Internet Security - multi-device oferuje:

- Funkcje bezpieczeństwa zoptymalizowane dla poszczególnych urządzeń.
- Technologie ochrony, które pomagają w zapewnieniu wysokiej wydajności sprzętu i systemów operacyjnych.
- Łatwy w użyciu interfejs dostosowany do wymogów poszczególnych urządzeń.

 

Ochrona w czasie rzeczywistym przed nowymi i powstającymi szkodliwymi programami oraz zagrożeniami internetowymi -Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera PC, Maka czy urządzenia z Androidem, dzięki Kaspersky Internet Security - multi-device masz pewność, że:

-Wszystkie aplikacje i pliki, które otwierasz, zapisujesz lub pobierasz z internetu, są natychmiast skanowane w poszukiwaniu zagrożeń.
- Potencjalne zagrożenia są monitorowane i analizowane w czasie rzeczywistym, a niebezpieczne działania są blokowane zanim zdążą wyrządzić jakiekolwiek szkody.

 

Ochrona danych na zgubionym lub skradzionym urządzeniu z Androidem - dzięki skutecznym funkcjom antykradzieżowym - W przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona/tabletu z Androidem Kaspersky Internet Security - multi-device zaoferuje Ci możliwość skorzystania ze zdalnych funkcji, które umożliwiają:

- zabezpieczenie danych zapisanych na urządzeniu poprzez zablokowanie sprzętu, zniszczenie wszystkich informacji, wygenerowanie alarmu dźwiękowego oraz wykonanie zdjęcia nieautoryzowanego właściciela;
- odnalezienie zgubionego urządzenia.

 

Zapewnij sobie ochronę przed najnowszymi atakami prowadzonymi z użyciem szkodliwego oprogramowania

Każdego dnia cyberprzestępcy publikują ponad 315 000 nowych wariantów szkodliwego oprogramowania. Jeśli zamierzasz skutecznie chronić swoje komputery, urządzenia mobilne i poufne informacje, wymagasz rozwiązania zabezpieczającego dotrzymującego kroku nawet najnowszym zagrożeniom.

Wielokrotnie nagradzane technologie zabezpieczeń firmy Kaspersky Lab są szanowane za stawianie czoła nowym i dopiero odkrytym zagrożeniom. Z niezależnych badań wynika, że nasze wspomagane przez chmurę technologie pomagają nam odkrywać nowe zagrożenia w ciągu zaledwie 0,02 s. Jeśli chodzi o bieżące aktualizacje - a także błyskawiczną ochronę przed nowymi rodzajami szkodliwego oprogramowania i innymi zagrożeniami - produkty firmy Kaspersky Lab są właściwym wyborem.

Korzystaj z zabezpieczeń bez uszczerbku dla wydajności

Mimo konieczności zapewnienia całkowitej ochrony komputerów PC i Mac oraz telefonów i tabletów z systemem Android, a także przechowywanych na nich cennych informacji, nie chcemy, by oprogramowanie zabezpieczające drastycznie obniżało wydajność, uniemożliwiając pełne czerpanie korzyści z internetu.

Mimo rosnącej złożoności nowych, nieustannie ponawianych ataków za pomocą szkodliwego oprogramowania firma Kaspersky Lab opracowała rozwiązania zabezpieczeń skutecznie łączące ochronę i wydajność. Nasze technologie działają w tle, nie wywierając negatywnego wpływu na wydajność urządzeń. Nasz specjalny Tryb gracza pozwala ponadto na nieprzerwaną grę na komputerze PC, umożliwiając całkowite oddanie się rozrywce.

Nie pozwól podglądać się przestępcom za pomocą własnej kamery internetowej*

Cyberprzestępcy szybko odkryli nowe możliwości związane z coraz większą popularnością kamer internetowych - media pełne są doniesień na temat wykorzystania kamer internetowych niczego nieświadomych użytkowników do niegodziwych celów. W jaki sposób powstrzymać falę szpiegostwa?

Firma Kaspersky Lab opracowała całkowicie nowe technologie ochrony, które uniemożliwiają uzyskanie dostępu do kamer internetowych przez nieautoryzowanych użytkowników. Dzięki naszym technologiom zabezpieczającym nie musisz się dłużej obawiać, że niepowołane osoby zainfekują komputer i wykorzystają kamerę internetową do szpiegowania Ciebie i otoczenia.
*Ochrona kamer internetowych jest dostępna jedynie dla komputerów PC z systemem Windows.

Zapobiegaj kradzieży pieniędzy i informacji finansowych

Systemy bankowości elektronicznej, obsługi płatności i sklepów internetowych ułatwiły wiele codziennych zadań - lecz wprowadziły również poważne zagrożenia bezpieczeństwa, w tym możliwość kradzieży haseł, szczegółowych informacji dotyczących kont i zasobów finansowych.

Za każdym razem, gdy za pomocą komputera PC lub Mac* odwiedzasz stronę internetową banku, sklepu lub serwisu płatności, unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze firmy Kaspersky Lab sprawdza, czy strona jest bezpieczna, uniemożliwia oszustwo za pomocą fałszywej lub podrobionej strony i otwiera witrynę w specjalnym trybie chronionym. Technologia Bezpieczne pieniądze zapewnia dodatkową warstwę zabezpieczeń internetowych transakcji finansowych, utrudniając cyberprzestępcom dostęp do Twojego konta w banku, numerów kart kredytowych i informacji osobistych.
*Funkcja dostępna dla komputerów Mac w drugiej połowie 2014 r.

Nie pozwól na przejęcie kontroli przez złodziei tożsamości

Wyobraź sobie chaos, jaki mógłby zapanować, gdyby ktoś uzyskał dostęp do Twoich poufnych informacji. Po przejęciu Twoich haseł i danych osobistych przestępcy mogliby podszyć się pod ciebie, zdefraudować Twoje pieniądze i wywołać cały szereg niekończących się problemów.

Z uwagi na fakt, że nawet autentyczne strony internetowe mogą ulec infekcji szkodliwym oprogramowaniem - i automatycznie pobrać szkodliwy kod na komputer, smartfona lub tablet - firma Kaspersky Lab automatycznie sprawdza wszystkie łącza internetowe, zapewniając ich bezpieczeństwo, jeszcze zanim odwiedzisz określoną stronę. Nasze technologie skanują również wiadomości e-mail, dzięki czemu działania mające na celu wyłudzanie informacji nie doprowadzą do ujawnienia żadnych cennych danych osobistych, które mogłyby posłużyć do kradzieży Twojej tożsamości i Twoich pieniędzy.

Zapewnij swoim dzieciom bezpieczeństwo korzystania z internetu

Ryzyko związane z korzystaniem z internetu może budzić przerażenie na twarzach dorosłych, którzy dbają o swoje bezpieczeństwo, lecz wyobraźmy sobie skalę zagrożeń, na które narażone są zazwyczaj wyjątkowo ufne dzieci. Z drugiej strony internet jest jednocześnie przydatnym narzędziem edukacyjnym. Należy zapewnić dzieciom bezpieczny dostęp do tego medium.

Nawet wtedy, gdy nie możesz osobiście chronić swoich dzieci, nasz wielokrotnie nagradzany zestaw funkcji Kontrola rodzicielska chroni Twoje pociechy przed zagrożeniami płynącymi z internetu - w tym przed przestępstwami o charakterze seksualnym. Firma Kaspersky Lab ułatwia rodzicom kontrolowanie sposobu, w jaki dzieci korzystają z internetu, dozwolonych pór dostępu i osób, z którymi mogą nawiązywać kontakt - zarówno w przypadku komputerów PC, jak i Mac. Oprogramowanie umożliwia blokadę funkcji pobierania i dostępu do niewłaściwych treści w internecie, zarządzanie sieciami społecznościowymi i zapobieganie wysyłaniu przez dzieci kluczowych danych osobistych.

Bezpieczeństwo i zarządzanie kosztami podczas podróży

W publicznych sieciach Wi-Fi przestępcy mają większe szanse przejęcia Twoich wiadomości e-mail, haseł, numerów kart kredytowych i nie tylko. Poza podjęciem działań na rzecz ochrony informacji należy również unikać nadmiernych opłat naliczanych przez operatorów sieci Wi-Fi i 3G/4G.

Nowa funkcja Powiadomienia o bezpieczeństwie sieci Wi-Fi* firmy Kaspersky Lab automatycznie weryfikuje bezpieczeństwo używanego połączenia Wi-Fi, sprawdza potencjalne luki w zabezpieczeniach, ostrzega o możliwych czynnikach ryzyka i prezentuje porady na temat dostosowania ustawień zabezpieczeń. Ponadto nasza nowa funkcja Informacje o kosztach korzystania z sieci* automatycznie zapobiega przekroczeniu wyznaczonego limitu transmisji danych, dzięki czemu można łatwo zarządzać ruchem danych i optymalizować go bez względu na to, czy komputer PC ma dostęp do internetu za pomocą publicznej sieci Wi-Fi, 3G czy 4G.
*Funkcje Powiadomienia o bezpieczeństwie sieci Wi-Fi i Informacje o kosztach korzystania z sieci są dostępne jedynie dla komputerów PC z systemem Windows. Funkcja Informacje o kosztach korzystania z sieci jest dostępna jedynie w systemie Windows® 8 lub nowszym.

Ochrona całej gamy komputerów i urządzeń przenośnych

Jeśli lubisz w trakcie podróży przeglądać strony internetowe, nawiązywać nowe znajomości, korzystać z bankowości elektronicznej i sklepów internetowych, chcesz, aby telefon i tablet z systemem Android były tak samo dobrze zabezpieczone jak laptop i komputer stacjonarny.

Teraz możesz objąć ochroną wiele urządzeń za pomocą jednego produktu i pojedynczej licencji. Dzięki oprogramowaniu Kaspersky Internet Security - multi-device możesz objąć ochroną dowolną kombinację komputerów PC, komputerów Mac, a także telefonów i tabletów z systemem Android. Możesz swobodnie określić zestaw chronionych urządzeń. Licencja na 5 urządzeń umożliwia zabezpieczenie jednego komputera PC, dwóch smartfonów i dwóch tabletów. lub jednego komputera Mac, dwóch komputerów PC i dwóch tabletów. Wybór należy do Ciebie.

Chroń swoje telefony i tablety z systemem Android

99% szkodliwego oprogramowania dla urządzeń mobilnych powstaje z myślą o urządzeniach z systemem Android. Co więcej, niewielkie rozmiary smartfonów i tabletów powodują, że łatwo je zgubić - lub ukraść - wystawiając na zagrożenie Twoje informacje osobiste, konto bankowe i numery kart kredytowych.

Łatwe w użyciu technologie zabezpieczeń mobilnych firmy Kaspersky Lab - a także wspomagane przez chmurę funkcje ochronne - zostały zoptymalizowane pod kątem ochrony telefonów i tabletów z systemem Android przed najnowszymi wirusami, programami szpiegującymi, atakami z internetu i nie tylko. Ponadto zestaw funkcji Ochrona prywatności pozwala na ukrycie szczegółowych informacji na temat kontaktów, połączeń, wiadomości tekstowych i dzienników, a w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu specjalne funkcje ochrony przed kradzieżą umożliwiają zablokowanie urządzenia, usunięcie z niego danych i określenie jego położenia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Platforma Od producenta
Recenzje

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.